0 € to 1.000.000 €

3 izb.byt s loggiou a dobrým dispozičným riešením v DS

89.700 €
add to favorites
Your search results

Nadpis a popis

Táto nehnuteľnosť bola Rezervovaná ! Pozrite si ďalšie naše aktuálne ponuky.

STRONG REALITY, s.r.o. – Miroslav POKORNÝ ponúka na predaj moderný, 3 izbový byt so zasklenenou loggiou a dobrým dispozičným riešením v Dunajskej Strede na sídlisku  nám. Priateľstva. Byt vo výmere 65m2  pôsobí útulným dojmom, vyznačuje sa výbornou atmosférou. Nachádza sa na ideálnom 4.poschodí zateplenej bytovky s výťahom. Veľkým plusom je lokalita s dobrou občianskou vybavenosťou a jednoduchou dostupnosťou do centra mesta (cca. 15 min. pešo alebo 2 min. s MHD).                                                   V blízkosti nájdete školy, škôlky, obchody. Byt je slnečný a  riešený prakticky, čo vytvára komfortné a pohodlné bývanie.             Dispozičné riešenie celého bytu je vytvorené tak, aby zaručilo priestrannosť a pohodlné užívanie každej miestnosti. Bezpečnostnými dverami sa dostaneme do vstupnej haly.  Po pravej strane je obývacia časť a spálňa so vstupom na loggiu, kde je zaručená kľudná a pokojná relaxácia po náročnom dni. Obývačka je vzdušná, priestranná, kde môžete stráviť príjemné chvíle s rodinou. V obývačke je nástenná klimatizácia (chladiacim a vykurovacím výkonom). Ostatné dve izby sú taktiež dostatočného rozmeru, čo umožní ich plné využitie podľa predstáv budúceho majiteľa. Prakticky riešenú kúpeľňu  budú mať radi fanúšikovia leňošenia vo vani. V predsieni a v kuchyni je mramorová dlažba, v ostatných miestnostiach parkety. Tento útulný byt nepotrebuje ďalšie investície.

Byt sa predáva čiastočne zariadený: moderná kuchynská linka so spotrebičmi, kožená sedačka v obývačke, skriňa v predsieni.

Cena tejto nehnuteľnosti je 89.700.000,- Eur

KONTAKT: 0903 781 492 alebo email: pokorny@strongreality.sk

Túto nehnuteľnosť nájdete iba v ponuke našej kancelárie, ktorá realizuje celý kúpno-predajný proces, vrátane financovania, a to hlavne korektným a férovým prístupom ku klientom.  Prosíme klientov, aby na obhliadke mali RÚŠKO i RUKAVICE, a takisto Vás prosíme o dodržanie bezpečného odstupu. Ďakujeme za Váš zodpovedný prístup!

Všetky naše ponuky nájdete na www.strongreality.sk

Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti STRONG REALITY, s.r.o.

PSČ: 92901
Krajina: Slovensko
Identifikačné číslo: 19258
Cena: 89.700 €
Úžitková plocha: 65 m2
Počet izieb: 3
Poschodie: 4
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Loggia
Výťah
Počet izieb: 3

Podobné inzeráty

porovnanie

3 izb.byt s loggiou a dobrým dispozičným rie...

65.000 €
3
Počet izieb
1
Počet kúpeľní
74 m2
Úžitková plocha
18 mája, 2022
porovnanie

Trojizbový byt s modernou rekonštrukciou Veľ...

88.000 €
3
Počet izieb
1
Počet kúpeľní
88 m2
Úžitková plocha
21 apríla, 2022
porovnanie

Pekný 1 izbový byt v meste Dunajská streda /...

73.000 €
1
Počet izieb
1
Počet kúpeľní
28 m2
Úžitková plocha
4 apríla, 2022

Miroslav Pokorný

Phone:0903 781 492
Email:pokorny@strongreality.sk

Napíšte mi

Kontaktujte ma!

Porovnanie