0 € to 1.000.000 €

3 izbový byt s loggiou v lokalite obklopenou zeleňou v Dun. Strede

80.000 €
add to favorites
Your search results

Nadpis a popis

STRONG REALITY, s.r.o. – Monika POKORNÁ  ponúka na predaj moderný, 3 izbový byt s loggiou a dobrým dispozičným riešením v Dunajskej Strede na sídlisku Ružový háj.

Byt vo výmere 72m2 pôsobí útulným dojmom, vyznačuje sa výbornou atmosférou. Nachádza sa na 3.poschodí zateplenej bytovky bez výťahu.

Veľkým plusom je lokalita s dobrou občianskou vybavenosťou a jednoduchou dostupnosťou do centra mesta (cca. 10 min. pešo od vlakovej stanice). V blízkosti nájdete školy, škôlky, obchody.

Výhľad z každej miestnosti tohto bytu očarí budúceho majiteľa svojou blízkosťou k prírode. Byt je riešený prakticky, čo vytvára komfortné a pohodlné bývanie. Dispozičné riešenie celého bytu je vytvorené tak, aby zaručilo priestrannosť a pohodlné užívanie každej miestnosti. Bezpečnostnými dverami sa dostaneme do vstupnej haly. Po ľavej strane je obývacia časť, ktorá je spojená s kuchyňou a jedálenskou časťou. Obývačka je vzdušná, priestranná, kde môžete stráviť príjemné chvíle s rodinou. Po vstupe do bytu hneď oproti sa nachádza kuchyňa s kuchynskou linkou a kombinovaným sporákom, Z kuchyne je vstup na loggiu, kde je zaručená kľudná a pokojná relaxácia po náročnom dni.  Ostatné dve izby sú taktiež dostatočného rozmeru, čo umožní ich plné využitie podľa predstáv budúceho majiteľa. Kúpeľňa je riešená sprchovým kútom, umývadlo so skrinkou, poličky, zrkadlo, držiak na uteráky, radiátor. V celom byte sú nové radiátory a interiérové dvere. K bytu prislúcha aj veľká murovaná pivnica. Byt má nové elektrické rozvody.

Cena tejto nehnuteľnosti je 80.000,- Eur

Túto nehnuteľnosť nájdete iba v ponuke našej kancelárie, ktorá realizuje celý kúpno-predajný proces, vrátane financovania, a to hlavne korektným a férovým prístupom ku klientom.

KONTAKT: 0903 948 523 Pokorná Monika alebo email: pokorna@strongreality.sk

Prosíme klientov, aby na obhliadke mali RÚŠKO i RUKAVICE, a takisto Vás prosíme o dodržanie bezpečného odstupu. Ďakujeme za Váš zodpovedný prístup!

Všetky naše ponuky nájdete na www.strongreality.sk

Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti STRONG REALITY, s.r.o.

PSČ: 92901
Krajina: Slovensko
Identifikačné číslo: 18831
Cena: 80.000 €
Počet izieb: 3
Poschodie: 3
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Loggia
Pivnica

Monika Pokorná – konateľ

Phone:0903 948 523
Email:pokorna@strongreality.sk

Napíšte mi

Kontaktujte ma!

Porovnanie