0 € to 1.000.000 €

3 izbový rodinný dom v obci Čiližská Radvaň

84.000 €
add to favorites
Your search results

Nadpis a popis

Táto nehnuteľnosť bola rezervovaná.

STRONG REALITY, s.r.o., Marta Horváthová z poverenia majiteľa nehnuteľnosti ponúka na predaj samostatne stojací trojizbový rodinný dom v obci Ćiližská Radvaň. Dom je v čiastočne zrekonštruovanom stave a bol postavený na 1009 m2 pozemku z kvádrovej tehly v roku 1965. Celková úžitková plocha: 100 m2.

Miestnosti domu: vstupná hala s priestrannou chodbou, veľká slnečná obývačka, kuchyňa s kuchynskou linkou, 2 priestranné izby, prerobená kúpeľňa so sprchovacím kútom a umývadlom, toaletou, technická miestnosť.

Dom je vo veľmi zachovalom stave, má suché steny a sedlovú strechu. Základy domu sú betónové.
Nad celým domom je povala a v pivnici sú 2 priestory. K domu patrí aj hospodárska budova.

Prešiel čiastočnou rekonštrukciou: nové elektrické a vodovodné rozvody, nové trojkomorové plastové okná s vnútornými žalúziami, nové vchodové dvere, zrekonštruovaná toaleta a kúpeľňa. Podlaha je kombinovaná:  v izbách parkety a PVC, v kuchyni a v kúpeľni dlažba.

Kúrenie je plynové a ohrev vody je elektrickým bojlerom. Na pozemku sa nachádza vodovod, studňa a žumpa, mestská voda a parkovacie státie pre osobné autá.

Dom sa nachádza v peknom a príjemnom prostredí v pokojnej časti obce. Pozemok je pekne upraveným zatrávneným terénom. Za domom sa nachádza les a jazero. Pozemok je dostatočne veľký, vhodný aj na prístavbu ďalšieho rodinného domu.

Obec Čilizská Radvaň je vybavená výbornou infraštruktúrou, nachádzajú sa tu: reštaurácia, pošta, materská škôlka, základná škola, obchody s potravinami, a zdravotné stredisko s lekárňami.

Vo vzdialenosti 7 km je známe kúpeľné mesto Veľký Meder. V blízkosti sa nachádza aj udržiavaný rybník miestneho rybárskeho zväzu, kde sa pravidelne konajú ocenené súťaže v ryboľove.

Mesačné režijné náklady: cca. do 100€.

CENA: 84.000, – eur

Túto nehnuteľnosť nájdete iba v ponuke našej kancelárie, ktorá realizuje celý kúpno-predajný proces, férovým prístupom ku klientom. Viac informácii Vám rada poskytnem pri osobnej obhliadke domu.

Prosíme klientov, aby na obhliadke mali RÚŠKO i RUKAVICE, a takisto Vás prosíme o dodržanie bezpečného odstupu. Ďakujeme za Váš zodpovedný prístup!  Ďalšie naše ponuky nájdete na www.strongreality.

KONTAKT: Marta Horváthová 0907 226 093 E-mail: horvathova@strongreality.sk

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti STRONG REALITY, s.r.o.

PSČ: 93008
Krajina: Slovensko
Identifikačné číslo: 19101
Cena: 84.000 €
Úžitková plocha: 100 m2
Pozemok: 1.009 m2
Počet izieb: 3
Stav: Čiastočná rekonštrukcia
Pivnica
Technická miestnosť

Podobné inzeráty

porovnanie
Rezervované

4 izbový rodinný dom s garážou a terasou v o...

94.000 €
4
Počet izieb
2
Počet kúpeľní
180 m2
Úžitková plocha
22 októbra, 2021
porovnanie
Rezervované

3 izbový rodinný dom v obci Čiližská Radvaň

79.990 €
3
Počet izieb
120 m2
Úžitková plocha
26 septembra, 2021

Marta Horváthová

Phone:0907 226 093
Email:horvathova@strongreality.sk

Napíšte mi

Kontaktujte ma!

Porovnanie