0 € to 1.000.000 €

4izb. byt s veľkou terasou a väčšou loggiou v žiadanej lokalite v Novostavbe v DS!

225.000 €
add to favorites
Your search results

Nadpis a popis

 

STRONG REALITY – Pokorný Miroslav ponúka na predaj 4izbový byt o výmere 82m2 s veľkou terasou (9,50 m2) a väčšou loggiou (7,50 m2).                 

Byt plný s pozitívnymi energiami sa nachádza na ulici Nemesszegská v blízkosti vlakovej stanice a centra mesta Dunajská Streda.

Lokalita v ktorej sa nachádza byt, je obľúbená najmä pre blízkosť centra mesta a vlakovej stanice.                                                             Nájdete tu súkromie, aj živý mestský ruch, vysoký štandard aj bývanie pre mladých.

Byt sa nachádza  na 1. poschodí Novostavby z roku 2020 s moderným a väčším  výťahom. Hneď pri príchode vás prekvapí priestranná vstupná chodba.

Z chodby vedie vstup do kúpeľne a samostatnej toalety. Priestranná kúpeľňa s oknom, so sprchovým kútom a príjemné zemité farby sú zárukou spokojnosti.

Vpravo od chodby je nočná časť z chodbičkou, ktorá umožní majiteľovi a ďalším členom rodiny súkromie a kľud.

Kuchyňa je spojená s obývačkou z ktorej je vstup na veľkú terasu. Krásna biela kuchynská linka svojim rozmerom spĺňa všetky nároky na účelnosť a praktickosť. Bola vyrobená na mieru, disponuje všetkými štandardnými spotrebičmi. Veľká terasa, ale aj loggia má dostatok miesta na príjemné posedenie kávičkou, či pohárikom vína. Pred letnými lúčmi vás dostatočne ochránia vonkajšie žalúzie alebo klimatizácia.                                                                                                                                                                                                                                    Tento byt či už jeho dispozíciou alebo interiérovým dizajnom si nájde určite veľa priaznivcov a ponúka ideálne bývanie aj pre väčšiu rodinku alebo aj útočisko pre mladý pár.

Veľkou výhodou bytového domu  je bezbariérový prístup z bytového vchodu na prízemí až do priestoru bytu !

Ďalšie výhody ktoré vás definitívne presvedčia:  žiadaná lokalita, výborná dispozícia, 2 terasy, možnosť parkovať ( prenájom parkovacieho  státia) v garáži bytového domu, blízkosť centra mesta a vlakovej stanice.

CENA bytu: 225.000,- Eur

Kontakt: Pokorný Miroslav 0903 781 492

Túto nehnuteľnosť nájdete iba v ponuke našej kancelárie, ktorá realizuje celý kúpno-predajný proces, vrátane financovania, a to hlavne korektným a férovým prístupom ku klientom.

Text a fotografie sú majetkom spoločnosti STRONG REALITY.

PSČ: 92901
Krajina: Slovensko
Identifikačné číslo: 19809
Cena: 225.000 €
Úžitková plocha: 82 m2
Počet izieb: 4
Poschodie: 1
Stav: Novostavba
Loggia
Terasa
Výťah
Garážové státie

Podobné inzeráty

porovnanie

Veľkometrážny 3 izb. byt v novostavbe s dvom...

168.000 €
3
Počet izieb
78 m2
Úžitková plocha
22 novembra, 2022
porovnanie
Rezervované

Veľkometrážny 1 izbový byt s loggiou v blízk...

70.000 €
1
Počet izieb
35 m2
Úžitková plocha
7 novembra, 2022
porovnanie

3 izbový veľkometrážny byt s loggiou vo vých...

113.000 €
3
Počet izieb
78 m2
Úžitková plocha
3 októbra, 2022

Miroslav Pokorný

Phone:0903 781 492
Email:pokorny@strongreality.sk

Napíšte mi

Kontaktujte ma!

Porovnanie