0 € to 1.000.000 €

5 izbový rodinný dom s dvomi garážami s veľkým pozemkom v obci Ohrady

196.000 €
add to favorites
Your search results

Nadpis a popis

Táto nehnuteľnosť bola  PREDANÁ! Kľudne nás kontaktujte, ak máte záujem o podobnú nehnuteľnosť, radi vám pomôžeme !

STRONG REALITY, s.r.o.– POKORNÝ Miroslav z poverenia majiteľa nehnuteľnosti ponúkam na predaj  5 izbový rodinný dom s dvomi garážami  v obci Ohrady len 6km od mesta Dunajská Streda.

Kvalitne postavený dom z roku 1982 sa nachádza na 1930 m2 pozemku  z pórobetónu, úžitková plocha domu je cca 150m2 a je celý podpivničený. Pred dvomi rokmi prešiel čiastočnou rekonštrukciou, keď bol dom zateplený 10 cm polystyrénom, zateplená a zaizolovaná strecha, nainštalované plastové okná s vonkajšími žalúziami.

Dom je rozdelený na tri časti: pivnica, prízemie a prvé poschodie.

V pivnici sa nachádzajú dve miestnosti, kde sa nachádza bojler, vodné čerpadlo, kotol na tuhé palivo a plynový kotol .

Prízemnú časť tvorí kuchynka, samostatná izba, kúpeľňa (práčovňa)  a garáž.

Prvé poschodie tvorí hlavný vstup do domu,  izba (ktorá môže slúžiť ako pracovňa alebo kancelária), toaleta, priestranná hala so vstupmi do každej miestnosti a nočnej časti, kuchyňa, obývacia izba s krbom s východom na terasu a dvor. Z haly  sa dostaneme do troch  samostatných izieb ( jedna spálňa, dve detské izby), kúpeľne s vaňou a WC a na terasu. Na dvore sa nachádza  ďalšia garáž a veľký dvor s cca 60 kusmi ovocných stromov.                                                                                                                                                                                                                       Interiér domu, ako aj dispozičné riešenie boli vytvorené tak aby poskytli komfortné a príjemné bývanie.  Celý dom pôsobí útulne a vyznačuje sa príjemnou atmosférou. Budúci majiteľ tu nájde všetko k pohodlnému využitiu vlastného bývania. Dom je vhodný pre mladé páry, ale aj pre väčšie rodiny. V blízkosti je aj nové detské ihrisko, škôlka, základná škola, pošta, obchody….

Mesačné náklady na dom : 100,- eur plyn , 47,- eur elektrina. Dom má vlastný zdroj vody a je napojený na septik. Je vykurovaný plynovým kotlom ­– radiátormi.

Cena tejto nehnuteľnosti je : 196.000,- eur .

Kontakt: Pokorný Miroslav   0903 781 492 alebo  pokorny@strongreality.sk

Ďalšie informácie  vám rád poskytnem pri osobnej obhliadke domu !

Túto nehnuteľnosť nájdete iba v ponuke našej kancelárie, ktorá realizuje celý kúpno-predajný proces, vrátane financovania, a to hlavne korektným a férovým prístupom ku klientom. Prosíme klientov, aby na obhliadke mali RÚŠKO , a takisto Vás prosíme o dodržanie bezpečného odstupu. Ďakujeme za Váš zodpovedný prístup!

Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti STRONG REALITY, s.r.o.

Obec:
Krajina: Slovensko
Identifikačné číslo: 19842
Cena: 196.000 €
Úžitková plocha: 150 m2
Pozemok: 1.930 m2
Stav: Čiastočná rekonštrukcia

Miroslav Pokorný

Phone:0903 781 492
Email:pokorny@strongreality.sk

Napíšte mi

Kontaktujte ma!

Porovnanie