0 € to 1.000.000 €

Čiastočne zariadený a zrekonštruovaný 6 izbový rodinný dom ( s dvomi bytovými jednotkami ) v obci Vrakúň

210.000 €
add to favorites
Your search results

Nadpis a popis

STRONG REALITY – Marta Horváthová z poverenia majiteľa nehnuteľnosti exkluzívne ponúka na predaj zrekonštruovaný 6 izbový rodinný dom s garážou, s dvomi bytovými jednotkami so samostatným vchodom ( s možnosťou prepojenia bytov ) v obci Vrakúň – 6 km od okresného mesta Dunajskej Stredy.
Celková úžitková plocha domu: 228 m2. Dom bol kolaudovaný v roku 1970 z kvádrovej tehly, prístavba a rekonštrukcia domu v roku 2000. Nachádza sa na pozemku o rozlohe 860 m2 .

Miestnosti domu:
Prvá dvojizbová samostatná bytová jednotka so samostatným vchodom môže slúžiť na bývanie alebo ako pracovňa na podnikanie (možnosť dokončenia podľa Vašich predstáv). Zastavaná plocha domu: 82 m2 a je to podpivničený.
Dispozičné riešenie:
– chodba z ktorej je vstup do pivnice, na povalu a do kuchyne , ktorá je vybavená  kuchynskou linkou a špajzou.
– 2 izby, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou.

Druhá štvorizbová samostatná bytová jednotka s podkrovím má 146 m2, je vhodná na bývanie pre viacčlenné rodiny.
Dispozičné riešenie:
– prízemie: priestranná chodba a predsieň, obývacia izba, kuchyňa s kuchynskou linkou, 2 izby + šatník, kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.
– podkrovie: 2 izby s klimatizáciou, kúpeľňa s vaňou a toaletou.

Vo všetkých izbách sú nové dvere a trojkomorové plastové okná s vnútornými žalúziami, bezpečnostné vchodové dvere, štýlové vnútorné dvere sú drevené s drevenou zárubňou, kuchynská linka so spotrebičmi. Podlaha je kombinovaná: drevené parkety a dlažba.

Obvodové konštrukcie domu a strecha: montovaná drevená konštrukcia so zateplením minerálnou vatou a kontaktným zatepľovacím systémom. Celý dom je zateplený polystyrénom, zateplená a zaizolovaná strecha. Hrúbka izolácie stien domu: 10 cm, hrúbka izolácie strechy: 35 cm. Na povale je veľký úložný priestor, horná deka je betón. Centrálne vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom, na tuhé palivo a radiátormi v každej izbe.

Teplá voda je zabezpečená s elektrickým bojlerom. Pozemok je slnečný, oplotený a kompletne upravený zatrávneným terénom, stromami a kríkmi. Na pozemku sa nachádza vodovod, studňa,  žumpa a parkovacie státie pre osobné autá. Za domom sa nachádza dvojgaráž a ďalšie vedľajšie budovy.

Obec Vrakúň je vybavená výbornou infraštruktúrou, vzdialená od Bratislavy 40 km s napojením na R7 a teraz už aj s rýchlou dostupnosťou do Bratislavy.
Nachádzajú sa tu: reštaurácie, pošta, materská škola, základná škola, autobusová zastávka, obchody s potravinami, zdravotné stredisko s lekárňami a park s ihriskom pre deti.

Interiér domu, ako aj dispozičné riešenie boli vytvorené moderne, tak aby poskytli komfortné a príjemné bývanie. Budúci majiteľ tu nájde všetko k pohodlnému využitiu vlastného bývania. Dom je vhodný pre viacčlenné rodiny ale aj  na podnikanie.

Mesačné režijné náklady 250 eur, čo zahŕňa elektrinu a plyn.

Cena tejto nehnuteľnosti je 210.000,- Eur

V prípade akýchkoľvek otázok Vám ochotne pomôžem v slovenskom/maďarskom jazyku.

Viac informácii vám rada poskytnem pri osobnej obhliadke bytu.

KONTAKT: 0907 226 093 Marta Horváthová alebo email: horvathova@strongreality.sk

Túto nehnuteľnosť nájdete iba v ponuke našej kancelárie, ktorá realizuje celý kúpno-predajný proces, vrátane financovania, a to hlavne korektným a férovým prístupom ku klientom.

Všetky naše ponuky nájdete na www.strongreality.sk

Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti STRONG REALITY, s.r.o.

Obec:
PSČ: 93025
Krajina: Slovensko
Identifikačné číslo: 22628
Cena: 210.000 €
Úžitková plocha: 228 m2
Počet izieb: 6
Počet izieb: 6
Počet kúpeľní: 3
Poschodie: 1
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Pivnica
Garáž
Technická miestnosť
Špajza

Podobné inzeráty

porovnanie

4 izbový rodinný dom s veľkým pozemkom (aj n...

176.000 €
4
Počet spálni
1
Počet kúpeľní
125 m2
Úžitková plocha
9 mája, 2024

Marta Horváthová

Phone:0907 226 093
Email:horvathova@strongreality.sk

Napíšte mi

Kontaktujte ma!

Porovnanie