0 € to 1.000.000 €

Dvojgeneračný rodinný dom v kľudnej ulici v obci Vrakúň

144.000 €
add to favorites
Your search results

Nadpis a popis

Táto nehnuteľnosť bola rezervovaná.

STRONG REALITY, s.r.o., Marta Horváthová z poverenia majiteľa rodinného domu ponúka na predaj 8 izbový, dvojgeneračný rodinný dom v kľudnej ulici v obci Vrakúň.

Dom bol postavený na 1702 m2 pozemku z kvádrovej tehly v roku 1993. Zastavaná plocha domu 185 m2, úžitková plocha 165 m2.

Miestnosti domu: priestranná chodba, 7 izby, 2 kuchyňe, špajza, 2 kúpeľňa, samostatná toaleta, posilovňa, komora, práčovňa, kotolňa, dielňa, balkón a 30m2 terasa.

Dom je čiastočne podpivničený, na povale sú úložné priestory a má dve nadzemné podlažia. Podlaha je kombinovaná: drevené parkety a dlažba.

Okná a balkónové dvere sú plastové, vchodové dvere sú bezpečnostné. Kúrenie je plynové na radiátory a ohrev vody je elektrickým bojlerom.

Na oplotenom pozemku sa nachádza dvojgaráž, parkovacie státie na dvore a záhrada s ovocnými stromami, studňa, žumpa, mestská voda. Hneď pred domom je aj les. V cene je zahrnutá kuchynská linka so spotrebičmi, zabudované skrine, ďalšie vybavenie podla dohody. Energetický certifikát nie je vytvorený.

V obci je veľmi dobrá občianska vybavenosť: obchody, lekáreň, hotel, reštaurácie, zdravotné stredisko, základná škola, materská škola,ihriská a rôzne miesta na relax. Mesačné režijné náklady 200 eur, čo zahŕňa elektriku a kúrenie.

Cena tejto nehnuteľnosti je 144.000,- Eur.

Túto nehnuteľnosť nájdete iba v ponuke našej kancelárie, ktorá realizuje celý kúpno-predajný proces , férovým prístupom ku klientom.

Viac informácii Vám rada poskytnem pri osobnej obhliadke domu. Prosíme klientov, aby na obhliadke mali RÚŠKO i RUKAVICE, a takisto Vás prosíme o dodržanie bezpečného odstupu. Ďakujeme za Váš zodpovedný prístup! Všetky naše ponuky nájdete na www.strongreality.sk

KONTAKT: Marta Horváthová 0907 226 093 E-Mail: horvathova@strongreality.sk

Text a fotografie sú majetkom spoločnosti STRONG REALITY, s.r.o.

Obec:
PSČ: 93025
Krajina: Slovensko
Identifikačné číslo: 18990
Cena: 144.000 €
Úžitková plocha: 165 m2
Pozemok: 1.702 m2
Počet izieb: 8
Počet kúpeľní: 2
Poschodie: 1
Stav: Čiastočná rekonštrukcia
Balkón
Terasa
Pivnica
Garáž
Technická miestnosť

Marta Horváthová

Phone:0907 226 093
Email:horvathova@strongreality.sk

Napíšte mi

Kontaktujte ma!

Porovnanie