0 € to 1.000.000 €

/

Moderný 1,5 izb. byt s výbornou atmosférou a vlastným parkovacím miestom V DS

96.500 €
add to favorites
Your search results

Nadpis a popis

Táto nehnuteľnosť bola PREDANÁ! Kľudne nás kontaktujte, ak máte záujem o podobnú nehnuteľnosť, radi vám pomôžeme !

STRONG REALITY – Pokorná  Monika z poverenia majiteľa nehnuteľnosti ponúka na predaj 1,5 izbový byt v blízkosti vlakovej stanice a centra mesta Dunajskej Stredy. Túto nehnuteľnosť nájdete iba v ponuke našej kancelárie !

Tento byt s príjemnou atmosférou je ideálny na bývanie pre jednotlivca, mladý – starší pár alebo na investíciu. Nový majiteľ si bude môcť užívať výhody v centre diania a blízkosti kompletnej občianskej vybavenosti na pešo ( nemocnica, Billa, vlaková stanica, centrum mesta).

Nachádza sa na 3. poschodí kvalitnej novostavby s výťahom, ktorý zastavuje priamo na poschodí.  Vstupnými dverami vchádzame do chodby, po ľavej strane máme kúpeľňu so sprchovým kútom a s toaletou. Priamo oproti vstupu do bytu sa nachádza obývačka spojená s kuchyňou.  Z obývačky je vchod do spálne.  V celom byte sú kvalitné drevené parkety, moderná kuchynská linka so zabudovanou chladničkou, moderne riešená stena.

Byt má rozlohou 35m2. Obývačka s kuchyňou 19,92m2, samostatná izba 8,06m2, predsieň 2,98m2 a kúpeľňa 3,99m2.
Tento útulný bytík má dobré dispozičné riešenia a je dostatočne priestranný.

Ďalšie výhody ktoré vás definitívne presvedčia: nízke mesačné náklady ( 80,- € ), bytovka má vlastný plynový kotol, žiadaná lokalita, výborná dispozícia, blízkosť centra mesta a vlakovej stanice, bytový dom zo zadnej strany je oplotený, kde sa nachádzajú vlastné parkovacie miesta pre majiteľov bytu.

CENA bytu: 96.500,- Eur

Kontakt: Pokorná Monika 0903 948 523

Túto nehnuteľnosť nájdete iba v ponuke našej kancelárie, ktorá realizuje celý kúpno-predajný proces, vrátane financovania, a to hlavne korektným a férovým prístupom ku klientom.

Text a fotografie sú majetkom spoločnosti STRONG REALITY.

PSČ: 92901
Krajina: Slovensko
Identifikačné číslo: 20046
Cena: 96.500 €
Úžitková plocha: 35 m2
Počet izieb: 1
Počet izieb: 2
Počet kúpeľní: 1
Poschodie: 3
Stav: Novostavba
Výťah
Garážové státie

Monika Pokorná – konateľ

Phone:0903 948 523
Email:pokorna@strongreality.sk

Napíšte mi

Kontaktujte ma!

Porovnanie