0 € to 1.000.000 €

3 izbový rodinný dom v obci Čiližská Radvaň

79.990 €
add to favorites
Your search results

Nadpis a popis

Táto nehnuteľnosť bola rezervovaná.

STRONG REALITY, s.r.o., Marta Horváthová z poverenia majiteľa nehnuteľnosti ponúka na predaj samostatne stojací trojizbový rodinný dom s garážou v kľudnej časti obce Ćiližská Radvaň. Dom je v čiastočne zrekonštruovanom stave a bol postavený na 800 m2 pozemku z kvádrovej tehly v roku 1973. Celková úžitková plocha: 120 m2.

Dom je vo veľmi zachovalom stave, má suché steny a sedlovú strechu. Miestnosti domu: vstupná hala s priestrannou chodbou, veľká slnečná obývačka, kuchyňa s kuchynskou linkou, špajza, 2 priestranné izby, prerobená kúpeľňa so sprchovacím kútom a umývadlom, toaletou.

Podlaha je kombinovaná: drevené parkety a dlažba. Na povale je úložný priestor a v pivnici 2 priestory, ktoré je možné použiť aj ako sklad.

Strecha bola vymenená pred troma rokmi. Kúrenie je plynové na radiátory a ohrev vody je elektrickým bojlerom. K domu patrí aj hospodárska budova, letná kuchyňa a garáž.

Pozemok pri vode / kanálu / Milinovice-Vrbina, je slnečný s pekne upraveným zatrávneným terénom, stromčekmi a kríkmi. Na pozemku sa nachádza vodovod, studňa a žumpa, mestská voda a parkovacie státie pre osobné autá. Pred domom je prípojka na kanalizáciu.

Obec Čilizská Radvaň je vybavená výbornou infraštruktúrou, nachádzajú sa tu: reštaurácia, pošta, materská škôlka, základná škola, obchody s potravinami, a zdravotné stredisko s lekárňami.

Vo vzdialenosti 7 km je známe kúpeľné mesto Veľký Meder. V blízkosti sa nachádza aj udržiavaný rybník miestneho rybárskeho zväzu, kde sa pravidelne konajú ocenené súťaže v ryboľove.

Mesačné režijné náklady: cca. do 140€.

CENA: 79.990, – eur

Túto nehnuteľnosť nájdete iba v ponuke našej kancelárie, ktorá realizuje celý kúpno-predajný proces, férovým prístupom ku klientom. Viac informácii Vám rada poskytnem pri osobnej obhliadke domu.

Prosíme klientov, aby na obhliadke mali RÚŠKO i RUKAVICE, a takisto Vás prosíme o dodržanie bezpečného odstupu. Ďakujeme za Váš zodpovedný prístup! ´ Hovoríme aj po maďarsky! Ďalšie naše ponuky nájdete na www.strongreality.

KONTAKT: Marta Horváthová 0907 226 093 E-mail: horvathova@strongreality.sk

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti STRONG REALITY, s.r.o.

PSČ: 93008
Krajina: Slovensko
Identifikačné číslo: 18883
Cena: 79.990 €
Úžitková plocha: 120 m2
Pozemok: 800 m2
Počet izieb: 3
Stav: Pôvodný stav
Pivnica
Garáž
Technická miestnosť

Podobné inzeráty

porovnanie

3 izbový rodinný dom v obci Čiližská Radvaň

84.000 €
3
Počet izieb
100 m2
Úžitková plocha
15 októbra, 2021

Marta Horváthová

Phone:0907 226 093
Email:horvathova@strongreality.sk

Napíšte mi

Kontaktujte ma!

Porovnanie