0 € to 1.000.000 €

Nová cena ! Na predaj 4 izbový rodinný dom v kľudnej časti obce Trhová Hradská okr. DS

146.000 €
add to favorites
Your search results

Nadpis a popis

STRONG REALITY – Marta Horváthová z poverenia majiteľa nehnuteľnosti ponúka na predaj 4 izbový poschodový rodinný dom (dvojdom – predáva sa len jedna bytová jednotka) s garážou v kľudnej časti obce Trhová Hradská, neďaleko od Klátovského ramena. Dom je v čiastočne zrekonštruovanom stave, bol postavený na 626 m2 pozemku z pórobetónu v roku 1980 a je celý podpivničený. Celková úžitková plocha domu: 200 m2.

Dispozičné riešenie domu: na prízemí sa nachádza predsieň, schodisko na poschodie a do pivnice, priestranná vstupná chodba, veľká obývacia izba, kuchyňa, špajza, toaleta s umývadlom. Na poschodí je slnečná priestranná chodba, 3 samostatné izby, kúpeľňa s toaletou. Každá izba má vlastný balkón. V pivnici sa nachádza garáž, kuchyňa, toaleta, práčovňa, 2 ďalšie pivničné priestory, kotolňa, kde sa nachádza bojler, vodné čerpadlo, kotol na tuhé palivo a plynový kotol, schodisko na poschodie a výstup na dvor.

Vo všetkých izbách sú nové drevené okná s novými vnútornými roletami. Podlaha je kombinovaná: drevené parkety a dlažba. Vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom a na tuhé palivo, radiátormi v každej izbe a ohrev vody je elektrickým bojlerom. Elektrický prúd: 220/380 V.

Na dvore je aj hospodárská budova, 2 krytá vonkajšia terasa. Pozemok je slnečný s pekne upraveným zatrávneným terénom, stromčekmi a kríkmi. Na pozemku sa nachádza vodovod, studňa a žumpa, mestská voda a parkovacie státie.

Dom je vhodný pre mladé páry, ale aj pre väčšie rodiny. V blízkosti obchody, materská škola, základná škola, autobusová zastávka, kultúrny dom, športové a rekreačné možnosti.

Obec sa nachádza 10 km od okresného mesta Dunajská Streda.
Mesačné režijné náklady 250 eur, čo zahŕňa elektrinu a plyn.
Viac informácii vám rada poskytnem pri osobnej obhliadke domu.

Cena tejto nehnuteľnosti (vrátane zariadenia): 146.000,- Eur

KONTAKT: 0907 226 093 Marta Horváthová alebo email: horvathova@strongreality.sk

Túto nehnuteľnosť nájdete iba v ponuke našej kancelárie, ktorá realizuje celý kúpno-predajný proces, vrátane financovania, a to hlavne korektným a férovým prístupom ku klientom. Všetky naše ponuky nájdete na www.strongreality.sk

Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti STRONG REALITY, s.r.o.

PSČ: 92901
Krajina: Slovensko
Identifikačné číslo: 20218
Cena: 146.000 €
Úžitková plocha: 200 m2
Počet izieb: 4
Počet kúpeľní: 1
Poschodie: 1
Stav: Čiastočná rekonštrukcia
Balkón
Terasa
Pivnica
Garáž
Garážové státie
Technická miestnosť
Špajza

Marta Horváthová

Phone:0907 226 093
Email:horvathova@strongreality.sk

Napíšte mi

Kontaktujte ma!

Porovnanie