0 € to 1.000.000 €

Trojizbový byt s modernou rekonštrukciou Veľké Dvorníky, časť Búšlak /88m2/

88.000 €
add to favorites
Your search results

Nadpis a popis

STRONG REALITY, s.r.o., –  MIROSLAV POKORNÝ z poverenia majiteľa nehnuteľnosti ponúka na predaj trojizbový byt s výmerou 88 m2, nachádza sa na prvom poschodí štvorbytového obytného domu v katastrálnom území obce Veľké Dvorníky, časť Búšlak.

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou: nové plastové okná s vnútornými a vonkajšími žalúziami, nové moderné interiérové dvere vo všetkých izbách a miestnostiach, kompletne zrekonštruovaná toaleta a kúpeľňa, nová kuchynská linka, bezpečnostné vchodové dvere, moderne riešený strop so svietidlami na vytvorenie príjemnej atmosféry. V izbách je plávajúca podlaha, kým v ostatných miestnostiach dlažba. Byt má nové elektrické rozvody, nepotrebuje ďalšie investície.

Dispozičné riešenie bytu: byt má veľkú chodbu, z ktorej sa dostaneme do každej miestnosti: priestranná a svetlá obývačka, detská izba, spálňa, kuchyňa vybavená s kuchynskou linkou a spotrebičmi, špajza, kúpeľňa so sprchovacím kútom a umývadlom, samostatná toaleta.

Všetky tri izby v byte sú priestranné a nepriechodné. K veľkej kuchyni patrí praktická špajza s množstvom úložného priestoru.
K bytu patria dva pivničné priestory /18 m2, 15 m2/. Parkovanie je priamo pred bytovým domom.

Kúrenie je zabezpečené skleneným vykurovacím panelom v každej miestnosti. Predstavuje jedinečné technologické riešenia, ktoré zlepšujú kvalitu bývania a prinášajú výnimočný komfort. Dizajn ktorý obohatí každý priestor /dotykový displej , diaľkový ovládač /.

Bez energetickeho certifikátu. Mesačné režijné náklady: 120-Eur. Byt sa predáva so zariadením.

Cena tejto nehnuteľnosti je 88.000,- Eur /Platba len na hotovosť/

KONTAKT: 0903 781 492 alebo email: pokorny@strongreality.sk

Túto nehnuteľnosť nájdete iba v ponuke našej kancelárie, ktorá realizuje celý kúpno-predajný proces, vrátane financovania, a to hlavne korektným a férovým prístupom ku klientom. Prosíme klientov, aby na obhliadke mali RÚŠKO i RUKAVICE, a takisto Vás prosíme o dodržanie bezpečného odstupu. Ďakujeme za Váš zodpovedný prístup!

PSČ: 92901
Krajina: Slovensko
Identifikačné číslo: 19515
Cena: 88.000 €
Úžitková plocha: 88 m2
Počet izieb: 3
Počet izieb: 3
Počet kúpeľní: 1
Poschodie: 1
Stav: Kompletná rekonštrukcia

Miroslav Pokorný

Phone:0903 781 492
Email:pokorny@strongreality.sk

Napíšte mi

Kontaktujte ma!

Porovnanie