0 € to 1.000.000 €

ZREKONŠTRUOVANÝ RODINNÝ DOM V ČILIŽSKEJ RADVANI

133.000 €
Čiližská Radvaň ,
add to favorites
Your search results

Nadpis a popis

STRONG REALITY – Gabriela Szeghyová, z poverenia majiteľa nehnuteľnosti ponúka na predaj trojizbový čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom.

Ponúkame na predaj rodinný dom v pokojnej obci Čiližskej Radvani za výhodnú cenu  133.000,- €.

Cena je vrátane provízie RK, a zahŕňa aj prípravu Kúpnej zmluvy (alebo obdobnej zmluvy ) a správny poplatok za návrh na vklad vlastníckeho práva.

Tento príjemný dom s úžitkovou plochou 100 m² poskytuje dostatok priestoru a komfortu pre vašu rodinu. Dom sa nachádza na 8,66 árovom pozemku.

Útulný rodinný dom disponuje  kuchyňou, špajzou, kúpeľňou,  toaletou a dvomi menšími predsieňmi, tromi izbami a vytvára tak ideálne bývanie pre rodiny alebo páry, ktoré hľadajú väčší priestor.

Dom bol postavený v roku 1966. Prešiel veľkou rekonštrukciou a  dostal celkovo  nový vzhľad. Stavba je dobre zateplená 8 cm polystyrénovou izoláciou, čo zabezpečuje energetickú úspornosť a komfortné bývanie počas celého roka. Všetky okná a vonkajšie dvere sú nové, plastové. Strecha je tiež nová, vymenená. Vykurovanie je na plyn ale má aj klimatizáciu. Má vlastnú žumpu a studňu.

K dispozícii domu je upravená okrasná záhrada, ktorá môže slúžiť na relaxáciu po zhone všedných dní a  príjemné posedenie s rodinou  alebo s priateľmi.

Dom je pripravený na okamžité nasťahovanie a ponúka všetko, čo potrebujete pre spokojný život.

Obec Čiližská Radvaň má výbornú občiansku vybavenosť. V obci sa nachádza materská škola, základná škola, zdravotnícke zariadenia, lekárne, obchody  detské, futbalové ihrisko.

Dom je situovaný len pár  metrov od veľkého rybníka, čo poskytuje skvelú príležitosť na rekreáciu a relaxáciu v prírode. Pre milovníkov rybolovu a prírody je toto miesto ideálnym domovom. Ľudia sú tu milí, priateľskí a radi privítajú nových občanov obce.

Neváhajte a kontaktujte nás pre viac informácií alebo dohodnutie obhliadky. Tento dom v Čiližskej Radvani môže byť práve tým, čo hľadáte!

Address: Čiližská Radvaň
PSČ: 93008
Krajina: Slovensko
Identifikačné číslo: 22956
Cena: 133.000 €
Podlahová plocha: 100 m2
Počet izieb: 3
Stav: Novostavba

Gabriela Szeghyová

Phone:0907 627 574
Email:szeghyova@strongreality.sk

Napíšte mi

Kontaktujte ma!

Porovnanie