header

0 € to 1.000.000 €

Vyhľadávanie

0 € to 1.000.000 €

Your search results

O nás

STRONG REALITY, s.r.o. je spoločnosť pôsobiaca vo svete realít, ktorá sa zameriava na poradenstvo a sprostredkovanie v oblasti kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností. Svojim klientom poskytuje komplexný servis v procese prevodu vlastníctva nehnuteľnosti a prenájmu nehnuteľnosti. Služby spoločnosti siahajú od poradenstva cez financovanie nehnuteľností.

Našim klientom zabezpečíme:

  • kvalitnú prezentáciu nehnuteľností ( v prípade možnosti homestaging)
  • vyhľadávanie záujemcov na nehnuteľnosť
  • kúpno-predajnú zmluvu vypracovanú advokátom
  • bezplatné poradenstvo a vybavenie úveru na bývanie ( spoločne s klientmi si vyberieme najvhodnejšiu ponuku jednotlivých bánk)

…. a to všetko férovým a korektným prístupom ku klientovi.

Sme členom ZRKS. ZRKS je najväčším realitným združením na Slovensku. Aktuálne má cez 200 členských realitných kancelárií a cez 1000 realitných maklérov, ktorí sa zaviazali dodržiavať etický kódex. ZRKS ako jediné združenie na Slovensku vlastní svoj realitný portál www.ZoznamRealit.Sk.

 

Ďalšie služby:  Vyhotovenie odhadu trhovej ceny pre súdne účely

Prečo sa obrátiť na nás ?

Našim cieľom je, aby sa z Vašej nehnuteľnosti nestal tuctový produkt na trhu, a aby záujemca, ktorý hľadá svoje vysnívané bývanie, našiel jedinečnosť práve vo Vašej nehnuteľnosti. Takto vznikne spokojný predávajúci & spokojný kupujúci…

Tešíme sa na Vás!

Porovnanie