0 € to 1.000.000 €

Stavebný pozemok v obci Okoč – Opatovský Sokolec, okr. Dunajská Streda

49.900 €
add to favorites
Your search results

Nadpis a popis

STRONG REALITY – Gabriela Szeghyová, z povorenia majiteľa nehnuteľnosti ponúka na predaj stavebný pozemok                                        v obci Okoč – Opatovský Sokolec, vhodný na výstavbu rodinného domu. Obec sa nachádza v pokojnej lokalite.

Pozemok je rovinatý a pred pozemkom sa nachádzajú všetky inžinierske siete: ako plyn, voda, elektrina.

Stavebný pozemok v obci Okoč ( okres Dunajská Streda ) s rozlohou 1000m² sa zameriava na súčasný stav a trend vývoja cien nehnuteľností v tomto regióne.  Tento pozemok s rozmermi 14,7m x 70m  poskytuje zaujímavé možnosti pre investíciu do výstavby domu alebo komerčného objektu.

CENA tohto pozemku je 49.900,- €     je v súlade s aktuálnymi ekonomickými podmienkami a dopytom na trhu s nehnuteľnosťami              v Okoči a jeho okolí. Aj keď môže dochádzať k občasným fluktuáciám v cenách nehnuteľností, táto cena je považovaná za stabilnú a primeranú v porovnaní s podobnými pozemkami v okolí.

Cena je vrátane provízie RK, a zahŕňa aj prípravu Kúpnej zmluvy (alebo obdobnej zmluvy ) a správny poplatok za návrh na vklad vlastníckeho práva.

Je dôležité sledovať aktuálne trendy na trhu s nehnuteľnosťami v Okoči a mať na pamäti, že hodnota stavebného pozemku môže byť ovplyvnená rôznymi faktormi, ako je napríklad urbanistický rozvoj, infraštruktúra a demografické zmeny. Avšak, s výhľadom na dlhodobý rozvoj regiónu a jeho atraktívnosť pre obyvateľov a podnikateľov, je tento pozemok v Okoči vhodnou investíciou so stabilným potenciálom rastu hodnoty.

Tento pozemok ponúka príležitosť pre výstavbu rodinného domu v tichom a príjemnom prostredí.

Pre viac informácii a obhliadky nás prosím kontaktujte na nižšie uvedenom tel. čísle:
KONTAKT – 0907 627 574  Szeghyová Gabriela alebo e-mail: szeghyova@strongreality.sk

V prípade akýchkoľvek otázok Vám ochotne pomôžem v slovenskom/maďarskom jazyku.

Kúpu je možné financovať aj z hypotekárneho úveru, s ktorého vybavením Vás prevedú naši interní špecialisti, ktorí sú registrovanými finančnými sprostredkovateľmi v NBS. Zabezpečíme Vám bezplatné vybavenie hypotekárneho úveru a taktiež poistenia nehnuteľnosti či úveru a taktiež zabezpečíme Vám Znalecký posudok.

Všetky naše ponuky nájdete na www.strongreality.sk

Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti STRONG REALITY, s.r.o.

Obec:
Okres:
PSČ: 93028
Krajina: Slovensko
Identifikačné číslo: 22713
Cena: 49.900 €
Podlahová plocha: 1.000 m2
Pozemok: 1.000 m2
Stav: Novostavba

Gabriela Szeghyová

Phone:0907 627 574
Email:szeghyova@strongreality.sk

Napíšte mi

Kontaktujte ma!

Porovnanie