0 € to 1.000.000 €

Zrekonštruovaný 1 izbový byt s úplnou občianskou vybavenosťou v DS

65.500 €
add to favorites
Your search results

Nadpis a popis

STRONG REALITY s.r.o.- POKORNÝ Miroslav z poverenia majiteľa exkluzívne ponúka 1-izbový byt po rekonštrukcii v Dunajskej Strede na ulici Smetanov háj. Tento útulný byt v rozlohe 28m² sa nachádza na šiestom poschodí z ôsmich.                                                   Rekonštrukcia prebehla pred 5 rokmi a zahŕňa : nové plastové okná, nová kvalitná kuchynská linka, kúpeľňa a WC, interiérové dvere a zárubne, bezpečnostné vchodové dvere, nové podlahy.

Lokalita ponúka úplnú občiansku vybavenosť : pekáreň, mäsiarstvo, potraviny, kvetinárstvo, Pizzeria, reštaurácia, fitnes…. , a to v pokojnom prostredí. Táto nehnuteľnosť predstavuje ideálnu kombináciu pohodlia a dostupnosti. Mesto Dunajská Streda je aktuálne veľmi vyhľadávaná lokalita, vďaka priamemu napojeniu na diaľnicu R7, ktorá zabezpečí rýchlu dostupnosť do Bratislavy (cca 20-25 minút).

Cena tejto nehnuteľnosti je:  65.500,- €                                                                                                                                                                        Cena je vrátane provízie RK a zahŕňa aj prípravu Kúpnej zmluvy (alebo obdobnej zmluvy ) a správny poplatok za návrh na vklad vlastníckeho práva.

KONTAKT : 0903 781 492  Pokorný Miroslav

Dohodnite si obhliadku už dnes !

V prípade akýchkoľvek otázok Vám ochotne pomôžem v slovenskom/maďarskom jazyku. Viac informácii vám rád poskytnem pri osobnej obhliadke domu.

Kúpu je možné financovať aj z hypotekárneho úveru, s ktorého vybavením Vás prevedú naši interní špecialisti, ktorí sú registrovanými finančnými sprostredkovateľmi v NBS. Zabezpečíme Vám bezplatné vybavenie hypotekárneho úveru a taktiež poistenia nehnuteľnosti či úveru a taktiež zabezpečíme Vám Znalecký posudok.

Túto nehnuteľnosť nájdete iba v ponuke našej kancelárie, ktorá realizuje celý kúpno-predajný proces, vrátane financovania, a to hlavne korektným a férovým prístupom ku klientom. Všetky naše ponuky nájdete na www.strongreality.sk Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti STRONG REALITY, s.r.o.

 

PSČ: 92901
Krajina: Slovensko
Identifikačné číslo: 23045
Cena: 65.500 €
Podlahová plocha: 28 m2
Počet izieb: 1
Poschodie: 5
Stav: Čiastočná rekonštrukcia

Podobné inzeráty

porovnanie

TROJIZBOVÝ BYT V ŠTVORBYTOVKE S VEĽKÝM DVORO...

169.990 €
2
Počet izieb
77 m2
Podlahová plocha
9 júla, 2024
porovnanie
Predané

Veľký 2 izbový byt s balkónom v Dunajskej St...

89.000 €
2
Počet izieb
56 m2
Podlahová plocha
7 júla, 2024
porovnanie
Rezervované

REZERVOVANÉ ! Veľký 2 izbový byt s balkónom ...

89.990 €
2
Počet izieb
57 m2
Podlahová plocha
29 apríla, 2024

Miroslav Pokorný

Phone:0903 781 492
Email:pokorny@strongreality.sk

Napíšte mi

Kontaktujte ma!

Porovnanie