0 € to 1.000.000 €

Štvorizbový rodinný dom s garážou, prístavbou a letnou kuchyňou v zastavanej časti obce Vydrany

130.000 €
add to favorites
Your search results

Nadpis a popis

Táto nehnuteľnosť bola REZERVOVANÁ ! Kľudne nás kontaktujte, ak máte záujem o podobnú nehnuteľnosť, radi vám pomôžeme !

STRONG REALITY –Miroslav Pokorný z poverenia majiteľa nehnuteľnosti ponúka na predaj samostatne stojací štvorizbový rodinný dom s garážou, prístavbou a letnou kuchyňou v zastavanej časti obce Vydrany, len 1 km od okresného mesta Dunajská Streda.

Obec Vydrany sa nachádza v južnej časti západného Slovenska v tesnej blízkosti okresného mesta Dunajská Streda a  je vzdialená 50 km od hlavného mesta Bratislava. Počet obývateľov je 1670. Je vybavená výbornou občianskou vybavenosťou ( kostoľ, obchod s potravinami, ale v obci je aj materská škola a základná škola).

Vo vzdialenosti 3 km je termálne kúpalisko (Dunajská Streda).

Dom bol postavený v roku 1972 z kvádra a nachádza sa na pozemku o rozlohe (1068 m2 ). Celková zastavaná plocha domu je 120 m2.

Dispozičné riešenie domu:  vstupná hala s priestrannou chodbou, z ktorej je vstup do každej izby. Kuchyňa, špajza, 3 izby +1 izba v podkroví, kúpeľňa s WC.

Dom je v pôvodnom ale veľmi zachovalom stave. K dispozícii sú 2 vchody do domu. Okná sú pôvodné drevené. Podlaha je kombinovaná: drevené parkety a dlažba. Dom je z polovice podpivničený, v strešnej časti sa nachádza priestor s balkónom, ktorý môže slúžiť ako štvrtá izba alebo pracovňa. Centrálne vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom a radiátormi v každej izbe. Teplá voda je zabezpečená s elektrickým bojlerom. Dom má vlastnú studňu, je napojený na mestský vodovod a žumpu, pričom pri dome sa nachádza prípojka na kanalizáciu.                                                                                                                                    Za domom sa nachádza hospodárska budova, letná kuchyňa, garáž a samostatná záhrada.

Mesačné režijné náklady do 140,-€,  čo zahŕňa elektrinu , vodu a plyn.

Viac informácii vám rád poskytnem pri osobnej obhliadke domu.

Cena tejto nehnuteľnosti je 130.000,- €

KONTAKT: 0903 781 492 Miroslav Pokorný , pokorny@strongreality.sk

Túto nehnuteľnosť nájdete iba v ponuke našej kancelárie, ktorá realizuje celý kúpno-predajný proces, vrátane financovania, a to hlavne korektným a férovým prístupom ku klientom. Všetky naše ponuky nájdete na www.strongreality.sk

Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti STRONG REALITY, s.r.o.

Obec:
Krajina: Slovensko
Identifikačné číslo: 22246
Cena: 130.000 €
Úžitková plocha: 120 m2
Pozemok: 1.068 m2
Počet izieb: 4
Stav: Pôvodný stav
Pivnica
Garáž
Špajza

Podobné inzeráty

porovnanie

3 izbový rodinný dom s veľkým pozemkom ( 200...

156.000 €
3
Počet spálni
1
Počet kúpeľní
110 m2
Úžitková plocha
6 januára, 2024

Miroslav Pokorný

Phone:0903 781 492
Email:pokorny@strongreality.sk

Napíšte mi

Kontaktujte ma!

Porovnanie