0 € to 1.000.000 €

4 izbový rodinný dom s veľkým pozemkom (aj na ďalšiu výstavbu) v obci Vrakúň

176.000 €
add to favorites
Your search results

Nadpis a popis

STRONG REALITY – Marta Horváthová z poverenia majiteľa nehnuteľnosti ponúka na predaj samostatne stojací štvorizbový rodinný dom s garážou v kľudnej časti obce Vrakúň.

Dom bol postavený v roku 1974 z kvádrovej tehly a nachádza sa na pozemku o rozlohe 1701 m2 . Pozemok je vhodný aj na založenie sadu, chov zvierat, prípadne aj na ďalšiu výstavbu. Celková zastavaná plocha domu je 125 m2.

Dispozičné riešenie domu: na zvýšenom prízemí sa nachádza vstupná hala s priestrannou chodbou z ktorej je vstup do pivnice, na povalu a do izieb. Kuchyňa s kuchynskou linkou, 4 izby, kúpeľňa, toaleta, špajza.

Dom je čiastočne zrekonštruovaný a vo veľmi zachovalom stave, má suché steny, škridlovú strechu, strop je betónový. Strecha bola vymenená pred tromi rokmi. Okná sú pôvodné drevené s vonkajšími roletami. Podlaha je kombinovaná: drevené parkety a dlažba.

Dom je podpivničený a nad celým domom je povala. Za domom sa nachádza hospodárska budova, garáž a oplotený dvor. V záhrade je priestor aj na pestovanie zelenín. Pred domom je pekne upravená predzáhradka.
Centrálne vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom, na tuhé palivo a radiátormi v každej izbe.

Pozemok je slnečný, pekne upraveným zatrávneným terénom s ovocnými stromami a kríkmi. Na pozemku sa nachádza vodovod, studňa a žumpa, parkovacie státie pre osobné autá.

Obec Vrakúň je vybavená výbornou infraštruktúrou, nachádzajú sa tu: reštaurácie, pošta, materská škola, základná škola, autobusová zastávka, obchody s potravinami a zdravotné stredisko s lekárňami. Dom je vhodný pre mladé páry, ale aj pre väčšie rodiny.

Mesačné režijné náklady 200 eur, čo zahŕňa elektrinu a plyn.
Viac informácii vám rada poskytnem pri osobnej obhliadke domu.

Cena tejto nehnuteľnosti je 176.000,- Eur

KONTAKT: 0907 226 093 Marta Horváthová alebo email: horvathova@strongreality.sk

Túto nehnuteľnosť nájdete iba v ponuke našej kancelárie, ktorá realizuje celý kúpno-predajný proces, vrátane financovania, a to hlavne korektným a férovým prístupom ku klientom. Všetky naše ponuky nájdete na www.strongreality.sk

Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti STRONG REALITY, s.r.o.

Obec:
PSČ: 92901
Krajina: Slovensko
Identifikačné číslo: 21549
Cena: 176.000 €
Úžitková plocha: 125 m2
Pozemok: 1.700 m2
Počet izieb: 3
Počet izieb: 4
Počet kúpeľní: 1
Stav: Čiastočná rekonštrukcia
Terasa
Pivnica
Garáž
Technická miestnosť
Špajza

Marta Horváthová

Phone:0907 226 093
Email:horvathova@strongreality.sk

Napíšte mi

Kontaktujte ma!

Porovnanie