0 € to 1.000.000 €

Znížená cena ! Na predaj 4 izbový rodinný dom v obci Padáň

99.000 €
add to favorites
Your search results

Nadpis a popis

STRONG REALITY – Marta Horváthová z poverenia majiteľa nehnuteľnosti ponúka na predaj samostatne stojací štvorizbový rodinný dom v kľudnej časti obce Padáň. Dom je v čiastočne zrekonštruovanom stave a bol postavený v roku 1972 z kvádrovej tehly. Nachádza sa na pozemku o rozlohe ( 800 m2 ). Celková zastavaná plocha domu: ( 110 m2 ).

Dispozičné riešenie domu: na zvýšenom prízemí sa nachádza vstupná hala s priestrannou chodbou z ktorej je vstup do každej miestnosti: 4 izby, kúpeľňa, samostatná toaleta, špajza. Za domom sa nachádza letná kuchyňa, hospodárska budova, oplotený dvor, krásna príroda a les. Pozemok je slnečný s upraveným zatrávneným terénom s ovocnými stromami a kríkmi. V záhrade je priestor aj na pestovanie zelenín. Pred domom je predzáhradka.

Dom je čiastočne zrekonštruovaný: Eurookná, vchodové dvere a strecha bola vymenená pred desiatimi rokmi. Dom je vo veľmi zachovalom stave, má suché steny, škridlovú strechu, horná deka betón. Podlaha je kombinovaná: drevené parkety a dlažba.

Centrálne vykurovanie je zabezpečené na tuhé palivo a radiátormi v každej izbe. Ohrev vody je elektrickým bojlerom. Dom je čiastočne podpivničený (30 m2) a nad celým domom je povala. Plynová prípojka a prípojka na kanalizáciu je pred domom. Na pozemku sa nachádza vodovod, studňa a žumpa (16 m3) a parkovacie státie pre osobné autá. Pozemok je vhodný na založenie sadu aj na chov zvierat.

V obci sa nachádza reštaurácia, materská škôlka, autobusová zastávka a obchody. V blízkosti sa nachádza Boheľovský rybník.

Mesačné režijné náklady 70 eur, čo zahŕňa elektrinu.
Viac informácii vám rada poskytnem pri osobnej obhliadke domu.

Cena tejto nehnuteľnosti je 99.000,- Eur

KONTAKT: 0907 226 093 Marta Horváthová alebo email: horvathova@strongreality.sk

Túto nehnuteľnosť nájdete iba v ponuke našej kancelárie, ktorá realizuje celý kúpno-predajný proces, vrátane financovania, a to hlavne korektným a férovým prístupom ku klientom. Všetky naše ponuky nájdete na www.strongreality.sk

Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti STRONG REALITY, s.r.o.

Obec:
PSČ: 92901
Krajina: Slovensko
Identifikačné číslo: 21462
Cena: 99.000 €
Úžitková plocha: 110 m2
Pozemok: 800 m2
Počet izieb: 4
Počet izieb: 4
Počet kúpeľní: 1
Stav: Čiastočná rekonštrukcia
Pivnica
Garáž
Garážové státie
Technická miestnosť
Špajza

Podobné inzeráty

porovnanie
Predané

NOVÁ CENA !!! 2 izbový rodinný dom s veľkým ...

128.000 €
60 m2
Úžitková plocha
5 apríla, 2023

Marta Horváthová

Phone:0907 226 093
Email:horvathova@strongreality.sk

Napíšte mi

Kontaktujte ma!

Porovnanie