0 € to 1.000.000 €

3 izbový Rodinný dom v obci Lúč na Ostrove

135.000 €
add to favorites
Your search results

Nadpis a popis

STRONG REALITY – Marta Horváthová z poverenia majiteľa nehnuteľnosti ponúka na predaj samostatne stojací trojizbový rodinný dom v obci Lúč na Ostrove.

Dom bol postavený v roku 1971 z kvádrovej tehly a nachádza sa na pozemku o rozlohe ( 800 m2 ). Celková zastavaná plocha domu: ( 125 m2 ). Dom je v pôvodnom ale vo veľmi zachovalom stave, má suché steny, škridlovú strechu, strop je betónový.

Centrálne vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom a radiátormi v každej izbe. Teplá voda je zabezpečená elektrickým bojlerom. Na pozemku sa nachádza studňa, žumpa a parkovacie státie pre osobné autá. Pred domom je prípojka na kanalizáciu.

Okná sú pôvodné drevené, s vonkajšími roletami. Dom je z časti podpivničený ( 50m2 ). Nad celým domom je povala. Za domom sa nachádza letná kuchyňa, hospodárska budova, garáž a oplotený dvor. V záhrade je priestor aj na pestovanie zelenín. Pred domom je predzáhradka.

Dispozičné riešenie domu: na zvýšenom prízemí sa nachádza priestranná vstupná chodba, predsieň z ktorej je vstup do pivnice a na povalu. Kuchyňa, 3 priestranné izby, kúpeľňa s toaletou, špajza, terasa ( 20m2 ).

Dom je vhodný pre mladé páry, ale aj pre väčšie rodiny. V blízkosti sa nachádzajú potraviny, materská škola, autobusová zastávka, kanál, les a park.
Malá Lúč je časť obce Lúč na ostrove, ktorá sa nachádza 10 km od Dunajskej Stredy a do Bratislavy je dostupnosť po rýchlostnej ceste R7 (vzdialenosť 4 km od obce).

Mesačné režijné náklady 200 eur, čo zahŕňa elektrinu a plyn.
Viac informácii vám rada poskytnem pri osobnej obhliadke domu.

Cena tejto nehnuteľnosti je 135.000,- Eur

KONTAKT: 0907 226 093 Marta Horváthová alebo email: horvathova@strongreality.sk

Túto nehnuteľnosť nájdete iba v ponuke našej kancelárie, ktorá realizuje celý kúpno-predajný proces, vrátane financovania, a to hlavne korektným a férovým prístupom ku klientom. Všetky naše ponuky nájdete na www.strongreality.sk

Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti STRONG REALITY, s.r.o.

PSČ: 93003
Krajina: Slovensko
Identifikačné číslo: 20498
Cena: 135.000 €
Úžitková plocha: 125 m2
Pozemok: 800 m2
Počet izieb: 3
Počet kúpeľní: 1
Poschodie: 0
Stav: Pôvodný stav
Terasa
Pivnica
Garáž
Technická miestnosť
Špajza

Marta Horváthová

Phone:0907 226 093
Email:horvathova@strongreality.sk

Napíšte mi

Kontaktujte ma!

Porovnanie