0 € to 1.000.000 €

4 izbový rodinný dom v obci Baka

94.000 €
add to favorites
Your search results

Nadpis a popis

STRONG REALITY, s.r.o., Marta Horváthová z poverenia majiteľa nehnuteľnosti ponúka na predaj samostatne stojací štvorizbový rodinný dom v kľudnej časti obce Baka.

Dom je v čiastočne zrekonštruovanom stave a bol postavený na 1175 m2 pozemku z kvádrovej tehly v roku 1972. K domu bola postavaná prístavba v roku 1992. Celková úžitková plocha: 120 m2. Dom je vo veľmi zachovalom stave, má suché steny a sedlovú strechu.

Miestnosti domu: V prízemnej časti je chodba, kuchyňa s kuchynskou linkou, obývacia izba spojená s jedálenským kútom, spálňa, schodisko na poschodie, špajza, kúpeľňa s vaňou a umývadlom, samostatná toaleta.

Na poschodí sa nachádza povala, 2 samostatné izby. Podlaha je kombinovaná: drevené parkety a dlažba. V celom dome sú dvojkomorové plastové okná, vchodové dvere sú pôvodnom stave.

V dome sú zavedené: plyn, elektrina, vodovod, ohrev vody je elektrickým bojlerom. Dom má vlastnú studňu a žumpu. K rodinnému domu prislúcha aj pivnica o výmere 25m2.

Mesačné režijné náklady: cca. do 150€.

Pozemok je slnečný s pekne upraveným zatrávneným terénom, stromčekmi a kríkmi. Pozemok je vhodný aj na prístavbu ďalšieho rodinného domu.

Za domom sa nachádza les a potôčik. Obec Baka ponúka dobrú občiansku vybavenosť je tu reštaurácia, pošta, materská škôlka, základná škola, obchody s potravinami, obecný úrad.

Okolité prostredie ponúka krásne prechádzky v prírode, cykloturistiku a rozmanité športové a kultúrne aktivity. Vodné túry alebo rybolov si môžete vychutnať na Dunajskej ramennej sústave lužného lesa. Exteriér domu si vyžaduje menšie úpravy, podľa kreativity nového majiteľa.

Túto nehnuteľnosť nájdete iba v ponuke našej kancelárie, ktorá realizuje celý kúpno-predajný proces, férovým prístupom ku klientom. Viac informácii Vám rada poskytnem pri osobnej obhliadke domu. Prosíme klientov, aby na obhliadke mali RÚŠKO i RUKAVICE, a takisto Vás prosíme o dodržanie bezpečného odstupu. Ďakujeme za Váš zodpovedný prístup! Platba v hotovosti! CENA: 94.000.-Eur KONTAKT: Marta Horváthová 0907 226 093 E-mail: horvathova@strongreality.sk Ďalšie naše ponuky nájdete na www.strongreality.

Text a fotografie sú majetkom spoločnosti STRONG REALITY, s.r.o.

Obec:
PSČ: 93004
Krajina: Slovensko
Identifikačné číslo: 18904
Cena: 94.000 €
Úžitková plocha: 120 m2
Pozemok: 1.175 m2
Počet izieb: 4
Stav: Čiastočná rekonštrukcia
Pivnica
Technická miestnosť

Marta Horváthová

Phone:0907 226 093
Email:horvathova@strongreality.sk

Napíšte mi

Kontaktujte ma!

Porovnanie